درمان کلسترول بالا با طب سوزنی

کلسترول بالا یا هیپرکلسترولمی به معنای تجمع غیرمعمول مقادیر بالایی از کلسترول بد در جریان خون است. تجمع کلسترول در خون می تواند منجر به مسدود کردن جریان خون و رسوب پلاک های چربی بر دیواره شریان ها و منجر به تصلب شرایین شود.این عامل با گذشت زمان باعث تنگ شدن شریان ها، کند شدن جریان خون و در مواردی انسداد کامل آن شود که می تواند بسته شدن کامل عروق کرونر و حمله قلبی را در پی داشته باشد.کلسترول بالا می تواند خطر سکته و دیگر بیماری های قلبی را افزایش دهد.

طب غربی غالبا از داروهای شیمیایی مثل استاتین ها که آزاد شدن بیش از حد کلسترول از کبد را متوقف می کنند، استفاده می کند اما این داروها عوارض جانبی مثل درد و ضعف عضلات، افزایش آنزیم های کبد و دیگر مشکلات را در پی دارد. در مجتمع ارتقاء سلامت پارسیان از روش های طبیعی یعنی ترکیبی از طب سوزنی، طب گیاهی چینی، تئوری تغذیه ای و تمرینات ذهن و بدن و روش های دیگر برای درمان کلسترول بالا استفاده می شود. به علاوه داشتن سبک زندگی سالم هدف نهایی است که با حصول آن می توانید از طول عمر بیشتر خود لذت ببرید.

درمان موفقیت آمیز کلسترول بالا
بهتر است از میزان کلسترول خون خود آگاه باشید چرا که هیچ علامت ظاهری برای هشدار به شما در این زمینه وجود ندارد.لیپوپروتئین هایی با چگالی کم (LDL) که با نام کلسترول “بد” نیز شناخته می شوند در غلظت بالای کلسترول در خون نقش دارند و به ویژه در صورت وجود التهاب می توانند باعث تنگ شدن عروق شوند. لیپوپروتئین های با وزن بالا را HDL یا کلسترول “خوب” نیز می نامند که با از بین بردن کلسترول بد و فرستادن آن به کبد، یعنی جایی که این چربی ها تجزیه می شوند به پاکسازی خون از کلسترول بد کمک می کنند.سطح کلسترول کل خون باید کمتر از ۲۰۰ میلی گرم در لیتر باشد، میزان LDL به طور نرمال باید زیر ۱۰۰ میلی گرم و میزان HDL خون باید بالای ۶۰ میلی گرم در لیتر باشد تا از بیماری قلبی در امان بمانید.


کلینیک تخصصی طب سوزنی 

دکتر عباس انصاری


طب سوزنی تخصصی- امبدینگ- پوست- زیبایی و تناسب اندام با دستگاه های کویتیشن و لیزر- رفع موهای زائد با لیزر همراه با طب سوزنی (جهت جلوگیری از رشد مجدد موها) 

دکتر ابوالقاسم مختاری


جوانسازی با هایفو و آر اف فرکشنال- کاشت نخ در صورت- لیزر موهای زائد 

دکتر مریم نظری


دکترای تغذیه و رژیم درمانی 

محمدرضا سرلک


ماساژ درمانگر 

دارای گواهینامه بین المللی از فدراسیون پزشکی-ورزشی جمهوری اسلامی ایران مدرک ماساژ از Qalcert انگلستان مدرک ارزیابی اسکلتی از هیئت پزشکی- ورزشی استان تهران مدرک آب درمانی از فدراسیون جهانی پزشکی-ورزشی و انجمن علمی پزشکی-ورزشی ایران 

آدرس

نشاني: تهران- سعادت آباد- میدان کتاب- ابتدای بلوار کوهستان- پلاک 28- طبقه فوقانی داروخانه دکتر شاهرودی- کلینیک طب سوزنی 

شماره تماس: 26767205 -021 و 22386501-021 و 09106642920

My Newsletter

مقالات ویژه سایت دکتر انصاری

teb1

teb2

teb3

teb4

teb5

teb6

teb7

This website was built using N.nu - try it yourself for free.    (Click here to renew the premium)(info & kontakt)