جوانی با طب سوزنی

طب سوزنی نه تنها به افزایش جوانی پوست افراد کمک میکند بلکه موجب افزایش نشاط عمومی در آنها نیز میشود. به طوری که افراد پس از یک دوره درمانی احساس سبکی، آرامش، ریلکسی و در عین حال شادابی و نشاط میکنند. به این ترتیب این سوزنها نه تنها ظاهر فرد را جوان میکند بلکه از درون نیز به جوان شدن او منجر میشود و درمجموع احساس رضایت و نشاط را به فرد منتقل میکند. در طول هر جلسه درمانی، مراجعهکننده بین ۱۰ تا ۳۰ سوزن یکبار مصرف را در نقاط مختلف و معینی از بدن دریافت میکند و در عین حال ممکن است به تشخیص درمانگر از ماسک، بادکش یا گواشا نیز برای او استفاده شود.

وی همچنین می افزاید: افرادی وجود دارند که باز هم نسبت به دریافت سوزن احساس خوبی ندارند و ترجیح میدهند حتی یک سوزن نیز دریافت نکنند.برای این گروه روش دیگری وجود دارد که میتوان آن را بهراحتی جایگزین طب سوزنی کرد و آن استفاده از طب فشاری در نقاط طب سوزنی به منظور جوانسازی و خونرسانی به پوست است. این شیوه نیز مانند طب سوزنی همان فرایند را دنبال میکند با این تفاوت که این شیوه در مقایسه با طب سوزنی مدت زمان بیشتری را برای درمان به خود اختصاص میدهد و بیمار باید تعداد جلسات بیشتری به مطب متخصص طب سوزنی مراجعه کند.

این متخصص طب سوزنی افزود: جوانسازی پوست به کمک طب سوزنی در کنار تمامی مزیت ها و حسن هایی که دارد تنها یک عارضه بسیار کوچک و سطحی با خود به همراه دارد و آن این است که ممکن است در برخی از نقاط صورت پس از دریافت سوزن کبودی یا قرمزی خیلی سطحی دیده شود که این عارضه نیز در مدت زمانی کمتر از۳ تا ۴ روز برطرف می شود. این عارضه در مقابل برخی از عوارض جبران نشدنی شیوه های جوانسازی پوست در طب مدرن غیرقابل مقایسه و قابل چشم پوشی است.

وی همچنین ادامه داد: معمولا جوانسازی پوست با کمک طب سوزنی در ۳ مقطع سنی قابل اجراست. این شیوه برای گروه های سنی ۲۵تا۳۰، ۳۰ تا ۴۰ و ۴۵ تا ۵۰ قابل اجراست. در این شیوه بیمار طی یک فصل چند جلسه طب سوزنی دریافت میکند و به این ترتیب در طول زندگی از نتایج این شیوه درمانی بهرهمند میشود. افراد جوانتر ممکن است مزایای این شیوه درمانی را در لحظه احساس نکنند اما در طول زندگی خواهند دید که روند پیری پوست و بروز چین و چروک در صورت آنها به شدت کند می شود اما روند درمانی و نتیجه به دست آمده در نهایت به نوع پوست افراد بستگی دارد و در افراد مختلف، متفاوت است. طب سوزنی نه تنها به افزایش جوانی پوست افراد کمک میکند بلکه موجب افزایش نشاط عمومی در آنها نیز میشود. به طوری که افراد پس از یک دوره درمانی احساس سبکی، آرامش، ریلکسی و در عین حال شادابی و نشاط میکنند. این سوزنها نه تنها ظاهر فرد را جوان میکند بلکه از درون نیز به جوان شدن او منجر میشود و در مجموع احساس رضایت و نشاط را به فرد منتقل میکند. در طول هر جلسه درمانی، مراجعهکننده بین ۱۰ تا ۳۰ سوزن یکبار مصرف را در نقاط مختلف و معینی از بدن دریافت میکند و در عین حال ممکن است به تشخیص درمانگر از ماسک، بادکش یا گواشا نیز برای او استفاده شود.

عالی زاده اظهار داشت: دلایل مختلفی موجب بروز پیری پوست و ایجاد چین و چروک در سطح پوست میشود که از میان آنها میتوان به مشکلات عصبی، استرس، بیخوابی، اسپاسمهای عضلانی در ناحیه سر و گردن و دندان قروچه در شب اشاره کرد. این مسائل در کنار پیری سلولهای پوستی یا خشک شدن پوست از جمله عواملی هستند که موجب بروز چین و چروک در سطح پوست میشوند. خوشبختانه طب سوزنی برای هر یک از این اختلالها درمانی دارد و به این ترتیب به طرق مختلف مانع بروز چین و چروک در صورت میشود و در عین حال ناراحتیهای دیگر مراجعهکننده مانند بیخوابی، استرس و اسپاسمهای عضلانی را نیز مرتفع میکند. پس از آنکه دلایل بروز چین و چروک در فرد مشخص شد و نسبت به درمان آنها با طب سوزنی اقدام کردیم. سراغ خود چروکها میرویم و بر نقاط مشخص چروکها با سوزن کار میکنیم و به این ترتیب موجب افزایش خونرسانی به پوست صورت میشویم. با اجرای این تکنیک مراجعهکننده پس از ۳ تا ۵ جلسه درمانی تغییراتی را در صورتش حس خواهد کرد. این تغییرات به طرزی طبیعی و ظریف است که همه متوجه آن میشوند اما نمیتوانند تشخیص دهند که فرد از چه شیوهای برای از بین بردن چروکها و جوانسازی پوستش استفاده کرده است.

این متخصص طب سوزنی همچنین اظهار داشت: درمانگران طب سوزنی با استفاده از سوزنهای باریک خود علاوه بر بهبود جریان گردش خون و غذارسانی به سلولهای ناحیه صورت، باعث آبرسانی بهتر به این سلولها و نشاط و جوانی پوست میشوند. این سوزنها به بدن کمک میکنند تا فرایند کلاژنسازی در سلولهای پوستی روند رو به رشدی داشته و سلولهای جوانتر جایگزین سلولهای پیرتر شوند. علاوه بر این دمای پوست فرد نیز با کمک سوزنها تنظیم میشود و جریان چی از طریق مردینهای سراسر بدن به سمت سلولهای پوستی حرکت کرده و موجب جوانسازی آنها میشود. جوان سازی پوست به کمک طب سوزنی در کنار تمامی مزیتها و حسنهایی که دارد تنها یک عارضه بسیار کوچک و سطحی با خود به همراه دارد و آن اینکه ممکن است در برخی از نقاط صورت پس از دریافت سوزن کبودی یا قرمزی خیلی سطحی دیده شود که این عارضه نیز در مدت زمانی کمتر از ۳ تا ۴ روز برطرف میشود. این عارضه در مقابل برخی از عوارض جبرانناشدنی شیوههای جوانسازی پوست در طب مدرن غیرقابل مقایسه و قابل چشمپوشی است.

وی همچنین در پایان افزود: افرادی وجود دارند که باز هم نسبت به دریافت سوزن احساس خوبی ندارند و ترجیح میدهند حتی یک سوزن نیز دریافت نکنند. برای این گروه روش دیگری وجود دارد که میتوان آن را بهراحتی جایگزین طب سوزنی کرد و آن استفاده از طب فشاری در نقاط طب سوزنی به منظور جوانسازی و خونرسانی به پوست است. این شیوه نیز مانند طب سوزنی همان فرایند را دنبال میکند اما با این تفاوت که این شیوه در مقایسه با طب سوزنی مدت زمان بیشتری را برای درمان به خود اختصاص میدهد و بیمار باید تعداد جلسات بیشتری را به مطب متخصص طب سوزنی مراجعه کند.

سئو سایت

sitesaz

seomir

web10

websaz

رویاگر

دوربین مدار بسته  :  chb-sso.ir

30 Sep 2017


کلینیک تخصصی طب سوزنی 

دکتر عباس انصاری


طب سوزنی تخصصی- امبدینگ- پوست- زیبایی و تناسب اندام با دستگاه های کویتیشن و لیزر- رفع موهای زائد با لیزر همراه با طب سوزنی (جهت جلوگیری از رشد مجدد موها) 

دکتر ابوالقاسم مختاری


جوانسازی با هایفو و آر اف فرکشنال- کاشت نخ در صورت- لیزر موهای زائد 

دکتر مریم نظری


دکترای تغذیه و رژیم درمانی 

محمدرضا سرلک


ماساژ درمانگر 

دارای گواهینامه بین المللی از فدراسیون پزشکی-ورزشی جمهوری اسلامی ایران مدرک ماساژ از Qalcert انگلستان مدرک ارزیابی اسکلتی از هیئت پزشکی- ورزشی استان تهران مدرک آب درمانی از فدراسیون جهانی پزشکی-ورزشی و انجمن علمی پزشکی-ورزشی ایران 

آدرس

نشاني: تهران- سعادت آباد- میدان کتاب- ابتدای بلوار کوهستان- پلاک 28- طبقه فوقانی داروخانه دکتر شاهرودی- کلینیک طب سوزنی 

شماره تماس: 26767205 -021 و 22386501-021 و 09106642920

My Newsletter

مقالات ویژه سایت دکتر انصاری

teb1

teb2

teb3

teb4

teb5

teb6

teb7

This website was built using N.nu - try it yourself for free.    (Click here to renew the premium)(info & kontakt)